Članstvo

Prometni poligoni

Članski model Start / Obiteljski model Pogodnosti
    2.000 kn (s PDV-om)
  • Jedna besplatna usluga prijevoza vozila u slučaju krađe ili prometne nezgode od mjesta nezgode do prebivališta člana ili do ovlaštene specijalizirane radionice, ukupno do najviše
    3.000 kn (s PDV-om)
  • Besplatno čuvanje oštećenoga vozila, do najviše 2 dana
  • Jednokratnu novčanu pomoć u slučaju smrti ili trajnog invaliditeta kao posljedice prometne nezgode, do maksimalnog iznosa od 20.000 kn (s PDV-om)
  • Neograničeni broj pravnih savjeta o cestovnom prometu i vozilu
  • Besplatno primanje HAK revije (u tiskanom ili elektroničkom obliku - prema odabiru člana)
  • Posebne cijene za članove u web-shopu HAK-a
Detaljan opis članskog modela, pogodnosti, prednosti i uvjete te način ostvarivanja možete pogledati ovdje.

___________________________________________________________________________________________________________________________

Članski model Optimum / Obiteljski model Pogodnosti
     2.500 kn (s PDV-om)
     3.500 kn (s PDV-om)
  • Jedan besplatan prijevoz prikolice, u slučaju prometne nezgode ili kvara
  • Besplatno čuvanje oštećenoga vozila, do najviše 5 dana
  • Posebne cijene za članove u web-shopu HAK-a
  • Pravo na zamjensko vozilo (samo na području RH i to jednokratno) najdulje 3 dana (do 400 kn po danu) ili
  • Pravo na smještaj putnika u vozilu (jednokratno) i priznavanje jednodnevnih troškova hotela u Hrvatskoj (do 500 kn) ili
  • Nastavak putovanja ili povratak (jednokratno u RH) do troška u iznosu od 250 kn / članu
Napomena: Pogodnosti Zamjensko vozilo, Smještaj i Nastavak putovanja ili povratak ne mogu se međusobno nikako kombinirati. Ostvarivanjem jedne od navedenih usluga, korisnik gubi pravo na ostale dvije.

Članski model Europa / Obiteljski model Pogodnosti
     3.000 kn (s PDV-om)
    4.000 kn (s PDV-om)
  • Jedan besplatan prijevoz prikolice, u slučaju prometne nezgode ili kvara
  • Jedna usluga vraćanja vozila u Hrvatsku iz inozemstva, do ukupno najviše 5.000 kn (s PDV-om)
  • Besplatno čuvanje oštećenoga vozila, do najviše 7 dana
  • Posebne cijene za članove u web-shopu HAK-a
  • Korištenje besplatnog zamjenskog vozila za putnike u vozilu, do trenutka popravka kvara, maksimalno do 5 dana i do 500 kn/dan ili
  • Organiziranje besplatnog smještaja za putnike u vozilu, do trenutka popravka kvara najdulje 3 dana i do 500 kn/noć ili
  • Organiziranje nastavka putovanja ili povratak javnim prijevozom uz bonus od 400 kn / član
Napomena: Pogodnosti Zamjensko vozilo, Smještaj i Nastavak putovanja ili povratak u mjesto stanovanja ne mogu se međusobno nikako kombinirati. Ostvarivanjem jedne od navedenih usluga, korisnik gubi pravo na ostale dvije.

Članstvo pravnih osoba Opći uvjeti
Dosad su pravne osobe za članstvo plaćale 250 kuna. Od sada će plaćati koliko i fizičke osobe, dakle nema uvećanja cijene za prvo članstvo, a za svako sljedeće članstvo cijena ostaje ista. Članska prava i pogodnosti mogu ostvariti zaposlenici te tvrtke (sama tvrtka ne može ostvariti to pravo).
Za sve tvrtke razvili smo sustav HAK asistencija i o njemu se možete informirati na službenoj web stranici asistencija.hak.hr upitom na e-mail hakasistencija@hak.hr ili pozivom na broj 044/691 060.
Službeni dokument Opći uvjeti ostvarivanja članstva i članskih pogodnosti možete preuzeti ovdje.

Izradio: Diagram d.o.o.