Služba Pomoći na cesti HAK-Auto kluba “Split” dostupna je svom članstvu kao i svim vozačicama i vozačima 24 sata dnevno, 7 dana u tjednu.

Dogodi li vam se kvar na vozilu ili prometna nesreća, pozivom na besplatni broj telefona 1987  javit će vam se djelatnici Kontrolnog centra HAK-a koji će u najkraćem vremenu organizirati pomoć na cesti pozivom na intervenciju naših osposobljenih mehaničara ili vozila za vuču.

Svi članovi mogu koristiti usluge službe Pomoći na cesti do iskorištenja osiguranog bonusa u pojedinom članskom modelu. U praksi to znači da usluge vučne službe i servisnog vozila za otklon kvara možete koristiti višekratno.

Članstvo u HAK-Auto klubu “Split” veže se uz osobu nositelja članstva-ne morate biti i vlasnik vozila kojim upravljate da bi ostvarili usluge Pomoći na cesti.

Kontakt broj naše vučne službe: 098 297 300, 098 297 087

Kontakt broj našeg servisnog vozila-pokretne radionice: 098 297 087